O mnie

Nazywam się Katarzyna Jakubczyk-Zimny. Z wykształcenia jestem psychologiem, pedagogiem, trenerem. Na co dzień pracuję z dziećmi i dorosłymi. Prowadzę warsztaty dla rodziców metodą rozwijaną od ponad 35 lat, wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności.  
W swojej pracy koncentruję się na wspieraniu osób, wyznaczaniu i osiąganiu celów osobistych. Pracuję z osobami poszukującymi swojej drogi, którzy stoją przed ważnymi decyzjami. Pomagam w określeniu, wydobyciu i wykorzystaniu swojego potencjału w różnych aspektach życia. Posiadam doświadczenie zarówno w pracy z dorosłymi jak i z dziećmi. Specjalizuję się m.in. w rozwiązywaniu problemów z zakresu kryzysów emocjonalnych, depresji, nadmiernego stresu, problemów z samooceną. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie i głęboko wierzę, że zmiany są możliwe jeżeli tylko pozwolimy odkryć do nich drogę. 

Wykształcenie

Magister psychologii- psychologia kliniczna, pedagog- pedagogika resocjalizacyjna. Studia podyplomowe: przygotowanie pedagogiczne, autyzm. Certyfikowany edukator Pozytywnej Dyscypliny, Trener- Trening Zastępowania Agresji I stopień. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w nurcie integracyjnym. Odbyłam również szkolenie z zakresu terapii dzieci z autyzmem. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie

Obecnie pracuję w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku na  Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, w Niepublicznej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej In-Progres w Siemiatyczach, w Specjalistycznym Przedszkolu In-Progres w Siemiatyczach oraz prywatnym gabinecie w Białymstoku przy ul. Skłodowskiej 14 lok. 2.
Moją pasją jest praca z ludźmi, możliwość ich poznawania i budowania relacji pomocowych. Bardzo ważne jest dla mnie stworzenie atmosfery dyskrecji i poszanowania, aby klient mógł poruszać ważne dla siebie tematy w poczuciu akceptacji i bezpieczeństwa. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach.